Platobné karty

 

VISA VERIFIED MASTERCARD SECURECODE

 

 

www.travelbox.sk

 

www.stahl.sk

KONTAKTY

STAHL REISEN, spol. s r.o.
Ul. 29. augusta 9, P.O.BOX 56
036 01 MARTIN
tel: +421 43 2388766
fax: +421 43 4223726
stahl(a)stahl.sk

OBCHODNÉ PODMIENKY
Obchodné podmienky

 

Parkovacia karta je jednorázová a nevratná. Prípadný zostatok predplatených hodín po jednom použití karty prepadá. Platí do dátumu, ktorý je vyznačený na karte. Cestovná agentúra nenesie zodpovednosť za škody spôsobené nesprávnym použitím karty. V prípade potvrdenej  nefunkčnosti parkovacej karty správou  parkoviska, vzniká zákazníkovi nárok len na vrátenie čiastky, ktorú cestovnej agentúre za parkovaciu kartu uhradil.  Nevzniká  mu tak nárok na žiadne ďalšie plnenie v súvislosti s nefunkčnosťou alebo nevyužitím  parkovacej karty. 
UPOZORNENIE: Letisko Viedeň si vyhradzuje  (pri zníženej kapacite parkovacích miest v priestoroch na parkovanie, počas stavebných prác na letisku Viedeň) právo na prípadné presmerovanie vozidiel na iné parkovacie plochy. Zakúpenie  parkovacej  karty nie je garanciou voľného miesta na státie vo vybranom parkovacom sektore!

 

Orgán dozoru:

Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj
Predmestská 71, P.O. Box B-89; 011 79 Žilina 1
Odbor výkonu dozoru
tel. č.: 041/ 7632 130
fax č.: 041/ 7632 139

 

Ochrana osobných údajov v zmysle Zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

 

 

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že akékoľvek svoje práva a nároky si môžete voči nám uplatňovať aj v rámci alternatívneho on-line riešeného sporu. On-line riešenie sporu zabezpečuje Európska komisia a slovenské kontaktné miesto riešenia sporov on-line (RSO). Rovnako aj naše nároky voči Vám môžu byť uplatnené prostredníctvom európskej platformy.

Sťažnosť môžete podať prostredníctvom platformy riešenia sporov on-line (RSO) na stránke
http://ec.europa.eu/consumers/odr/index_en.htm

Zoznam subjektov ARS je možné nájsť na stránke Ministerstva hospodárstva SR www.mhsr.skVyužitie alternatívneho riešenia sporu šetrí peniaze a čas, keďže Vaša sťažnosť bude vybavená do 90 dní a bez značných finančných výdavkov.

V prípade akýchkoľvek problémov nás kontaktujte na stahl@stahl.sk

NWQ3OW